טיול חברה

טיול חברה שלא מרגיש כמו טיול שנתי

מנהלות רווחה ועוזרות מנכ״ל מכירות היטב את התחושה, השנה עוד מעט נגמרת, יש תקציב שצריך להשקיע בטיול חברה לעובדים (הידוע בשם “אופסייט”) שכבר היו, ראו, עשו וחוו הכל ואת רוצה להעניק להם חוויה מפתיעה, כזו שלאחר מכן יגידו וואו, שיחקת אותה, הפתעת.

טיול חברה

הרי למה יצאנו לאופסייט? יש משהו ביציאה מהמשרד, בהתאווררות מהחלל הידוע והמוכר שמאפשר גיבוש בין העובדים, כזה שיוצר חיבור ומצב תודעתי אחר, אבל בזה אני אגע בכתבה הבאה כי כרגע חשוב לי להדגיש שיש כאן ״יציאה פנימה״, יציאה שמחזקת את פנימיות החיבור בין העובדים, ובינם לחברה.

איך מתכננים טיול חברה וימי גיבוש לעובדים?

יחד איתך אני מברר את ערכי החברה שחשוב לך להדגיש. זה לא עוד אופסייט שבו יוצאים עם מדריך משעמם לראות נוף ואז נכנסים לחדר ושם מרצה מדבר על יזמות. אנחנו בונים קונספט ערכי ליום שהינו חוט השני בין האתרים אותם שוזרים לאורך הטיול. 

סיפור ודוגמא אישית על יזמות כגון חוות בודדים בנגב שבה המירו צינורות של המוביל הארצי  לחדרי אירוח אטרקטיביים עובד יותר טוב מכל מצגת. אני נותן למקומות לספר את הסיפור של עצמם וכך המסר מחלחל באופן טבעי ולא מלאכותי.

החכמה האמיתית היא לעשות את הפיוז׳ן הנכון בין הערכים שלכם לבין האתרים, התכנים והטעמים (חשוב לשלב הרבה טעימות של אוכל ואלכוהול) כדי שיחדיו יהוו חוויה מנצחת.

 

בארז ישראל Authentic Experiences יש מוניטין וניסיון של 15 שנים בעבודה עם מיטב החברות. כקבוצה של אמנים בתחום התיירות, אירועים, עיצוב וצילום יש לנו את היכולת  ליצור עבור טיול החברה שלכם משהו ייחודי. והכי חשוב, אנחנו עושים את זה כאן בארץ ולא רק בגלל שאי אפשר לנסוע לשום מקום אחר, אלא דווקא בגלל אהבת הארץ שלנו והאמונה שהבית שלנו זה המקום הכי טוב לייצר חוויה ערכית, שהיא גם עמוקה ומרגשת וגם משרתת את מהות החברה והיציאה פנימה.

רוצה להפתיע את העובדים?

התקשרו אלינו: 052-8350380
או שלחו מייל > info@erezisrael.com

עוד דוגמאות לחוויות מיוחדות שהפקנו בארז ישראל:
לחצו כאן > מסע ערכי לנגב עבור חברת LUXOTTICA
לחצו כאן > יקב חווה וגלשן – מסע לכרמל חברת Continuse Biometrics

כותב – ארז לנדאו מנהל קבוצת ארז ישראל – בית ליוצרים מתחום התיירות עיצוב נופש ופנאי שחברו יחדיו כדי ליצור חוויות אותנטיות בארז ישראל (למגזר הפרטי והעסקי)

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email