יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים – יקב חווה וגלשן – מסע חוויתי לכרמל

טיול חברה - Continuse Biometrics - יום כיף וגיבוש לעובדים

מתחילים לתכנן יום כיף לעובדים – מפגש ראשוני עם גולדה ויובב

אורית גולדשטיין (גולדה) ואני מכירים דרך מגזין אפוק טיימס להם אני מפיק טיולים מרחיבי דעת ומעוררי השראה כבר שנים, היא מכירה לי את יובב, יחדיו הם אמונים על ההווי החברתי של Continuse Biometrics, חברה שעוסקת בשירותי רפואה דיגיטליים.

יחדיו ישבנו והבנו שהחברה רוצים טיול חברה איכותי, חד יומי שמטרותיו: להתגבש, להתאתגר, ליהנות ולא להתרחק יותר מידי (כי יש לא מעט אנשים עם ילדים שרוצים להגיע הביתה בשעה נורמלית). באופן טבעי עלה הרעיון להשקיע בחוויה כרמלית.

קבוצה של אנשים במעגל ביום גיבוש עובדים
קבוצת אנשים בתמונה קבוצתית
אנשים מחזיקים גלשנים לומדים לגלוש בחיפה

תופסים ראש על הבוקר

יום כיף לעובדים מתחיל עם יין, אז התחלנו ביקב בנימינה עם ארוחת בוקר טובה משולבת עם טעימות יין. על הבוקר? כן, זה מכניס אנשים לאווירה מהר ושומט את מה שמיותר… הרי בכל משרד וחברה יש אלמנטים של הירארכיות ואינטריגות וככה הכל מתמסמס וכולם הופכים להיות יחידה אחת עם חיוך ענק על הפנים.

מטפסים על ההר

משם המשכנו לחוות הר יללת התנים הממוקמת לא רחוק ממלון יערות הכרמל. הנוף מדהים, האנרגיה מחשמלת והסיפור מרתק. גיל אבירי ז״ל הקים את החווה לפני 25 שנים יחד עם האומן אורי גרייבר, חבר יקר שגר היום בהודו. כאשר הוקמה החווה היא היתה פורצת דרך בתפיסתה האקולוגית שכן היא שילבה בניה בחומרי הגלם הטבעיים של הר הכרמל מהם הם יצרו בריכות מים, גינות תבלין, טרסות חקלאיות ופינות ישיבה נעימות. עמית אבירי שגם הוא חבר יקר שלי, ממשיך היום את דרכו של אביו באירוחים ואירועים אקסלוסיביים שהוא עורך. זה מקום אידיאלי להגיע אליו עם קבוצה לא גדולה ולקבל חוויה אינטימית בטבע כרמלי יפיפה.

אנשים בטיול רגלי עולים בהר עם עץ

לאתגר לאתגר לאתגר – ODT

יובב פריק של פעילויות גיבוש ולכן עלה הרעיון של ODT (Out Doors Training) , תחום המומחיות של האחים שלף אשר למדו את התחום בצורה מקצועית במכון וינגייט. Out Doors Training הינם משחקי חשיבה בשטח, אשר מפעילים את השכל והגוף ומחייבים את המשתתפים לעבוד בשיתוף פעולה כל פעם בדרך אחרת. העובדים חולקו לקבוצות כדי לשלב את אלמנט התחרותיות והתוצאה היא גיבוש של העובדים בסטטוס, תנאים ושילוב כוחות שונים ממה שהם רגילים בדרך כלל.

קבוצת אנשים בפעילות מגבשת לעובדים ביום גיבוש לעובדים
טיול חברה

עד שהכרתי את מונה – ארוחה דרוזית אותנטית

אחרי פעילויות Out Doors Training באופן טבעי הרעב עולה וחשוב לי לשלב ארוחה קלילה ואותנטית. אוכל דרוזי אף פעם לא הרשים אותי עד שפגשתי את מונה שהין. האוכל שלה הוא אותנטיות קולינרית במיטבה, בעלה נעמן מגיע איתה לכל אירוע ויחדיו הם מגישים ארוחה מלאה בצבעים וטעמים שיוצרים חוויה קולינרית נהדרת המשתלבת עם הנוף מהחווה בצורה מושלמת. 

 

עולים על הגל

לקינוח הגענו לחוף חיפה שם במועדון הגלישה קוהונה נדב מסביר לחבר’ה מושגים בסיסיים בגלישה. כל אחד מקבל חולצת לייקרה ימית שהודפסה עבורו עם הלוגו של החברה ויחד עם גלשן ביד כולם יוצאים למים. עד לפני כמה שנים גלישה היתה ספורט של יחידי סגולה והכניסה שלה לתחום אירועי החברה הוא חדש מאוד. נדב מוכיח שעם הדרכה מקצועית נכונה כולם תופסים גלים כבר על הפעם הראשונה וחווים את הקסם הזה שנקרא ״להיות על הגל״ – הדרך הנפלאה ביותר לסיים יום כיף לעובדים.

שיעור גלישה כחלק מיום גיבוש
שיעור גלישה כחלק מיום גיבוש
שיעור גלישה כחלק מיום גיבוש

 אופסייט – לא סתם “עוד יום כיף לעובדים”

אופסייט זאת הזדמנות אמיתית לתת לעובדים בחברה להתגבש בצורה חוויתית והתוצאה – חיבורים אישיים שיוצרים לאחר מכן סביבת עבודה כיפית ועוד דבר חשוב, גאוות יחידה, כל אחד אוהב לספר שהוא עובד במקום שבו אוהבים אותו ומשקיעים בו.

מעוניינים שניצור עבורכם טיול חוויתי ומגבש לעובדים?

התקשרו: 052-8350380
או שלחו מייל > info@erezisrael.com

רוצים לקרוא על טיולים נוספים שלנו?
טיול אופסייט שכל מנהלת משאבי אנוש חולמת לתת לעובדים שלה!
טיול חברה שהפקנו עבור חברת לוקסאוטיקה – יומיים מהנים בדרום הארץ

כותב – ארז לנדאו מנהל קבוצת ארז ישראל – בית ליוצרים מתחום התיירות, עיצוב, נופש ופנאי שחברו יחדיו כדי ליצור חוויות אותנטיות בארז ישראל (למגזר הפרטי והעסקי)

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email